Rüyada kuşu görmek

Bayram D.(40) - Kocaeli sordu : "rüyada kuşu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kuşu görmek, dostluklarında başarıya, düşkünlükten uzak durmaya, verdiği sözünü tutmaya, büyük mevkiye gelineceğine, sorunlardan arınmış kalacağına, yetenekli bir kimseye, vefalı çocuğa, faydalı işler ile meşgul olacağına, bol talihe, kazanca gelecek berekete, hayırlı uğraşlara gireceğine yorulur. Bazen de kıymet düşmesine, mutsuz edici bir olayla yüzleşileceğine, ferahının bozulacağına, düşmanından emin olunacağına, maddi kayba yorulur. Farklı düşünen rüya alimleri şöyle derler ki: Bu rüya mağlubiyetten sonra hak edilen refaha, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği büyük güce, zorlukları aşarak beklediği galibiyete, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen zafere yorulur.

"Rüyada kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda merak edilenler

rüyada kuşu görmek
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Negatif hisler olumlu hislerden baskındır.
  • Rüyaların rehber nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.