Rüyada kuzgun kuşu görmek

Lora S.(46) - Manisa sordu : "Bana göre yapılmış en kapsamlı rüya tabirleri sitesi ruyadanegormek. rüyada kuzgun kuşu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kuzgun kuşu görmek, fakirlikten uzak durmaya, güler yüzlü yaşlı tanıdığa, hak edilmiş ziynete, özlemi duyulan bir başarıya, beceri sahibi bir insana, faydalı işler yapacağına, işyerinde terfiye, salih eşe, güvenli yaşamaya, faydalı işler yapacağına, iyi geleceğe delalettir. Bunlarla birlikte yalancı tanıdığa, düşmanlıktan emin olunacağına, hoşnutsuz duruma gelmeye, düşmanlığını göstermeyen amire, rahatı kaybetmeye delalet eder. Bir takım yorumcular derler ki: Bu rüya cefa çektikten sonra ümit ettiği mevkiye, uğraş vererek ümit ettiği şana, cefa ile birlikte umduğu ticari kazanca, sıkıntıya düşerek ümit ettiği müjdeye delalettir.

"Rüyada kuzgun kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada kuzgun kuşu görmek
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi icap eder.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kuzgun kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.