Rüyada kuzuyu emzirmek

Bılge M.(30) - Ankara sordu : "rüyada kuzuyu emzirmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada kuzuyu emzirmek, merhametli eşe, rızkın temiz olacağına, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, güvenli yaşamaya, hayallerin yerine geleceğine, gönül ilişkilerinde tatmine, ilişkisinin yolunda olduğuna, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, huzur bulmaya, bonkör adama, imrenilen kuvvete ermeye yorulmaktadır. Kimi zaman da yoksulluğa, bencil bir yabancıya, sıkıntıdan sıyrılamamaya, karışık bir problemle yüzyüze gelineceğine, sıkıntı verici bir sorunla karşılaşılacağına yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle derler: Bu rüya zorlukla hak edilen varlığa, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu daha çok kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu hayra, sıkıntıya düşerek istediği büyük güce işarettir.

"Rüyada kuzuyu emzirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi hakkında en sık sorulanlar

rüyada kuzuyu emzirmek
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Bazı zaman açıkça kimi zaman da kapalı biçimde gelecekte haberler görülür.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Ortalama bir insanın yaşamının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının güçlü olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kuzuyu emzirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.