Rüyada kuzuyu kucağa almak

Uğur M.(48) - Hollanda sordu : "Bence hazırlanmış en güzel rüya tabiri sitesi sizinki. rüyada kuzuyu kucağa almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kuzuyu kucağa almak, maddi yükü olan dosttan uzaklaşmaya, tez zamanda alınacak mutlu edici haber duymaya, yüksek mertebeye ulaşılacağına, ferahlığa, iyi yarınlara, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, iyi gelire, hayallerin yerine geleceğine, zahmetsiz kazanılan servete, aşk hayatının iyi gittiğine, helal nimete delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da sırların açığa dökülmesine, ticari başarısızlığa, iş sebebiyle üzüntüye, zulüm görmeye, düşmanlıktan emin olmaya yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği itibarlı mertebeye, kaybettikten sonra ulaştığı galibiyete, uğraşlarının sonunda ümit ettiği ganimete delalet eder.

"Rüyada kuzuyu kucağa almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada kuzuyu kucağa almak
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Tanımadığımız yerlerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini söyler.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri endişedir. Negatif duygular pozitif hislerden daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada kuzuyu kucağa almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.