Rüyada kuzuyu kucağına almak

Pınar K.(32) - Adana sordu : "Merhabalar, Rüya tabirlerinizi bir kaç zamandır yakından inceliyorum. Gördüğüm hemen hemen bütün rüyalar burada var ama rüyada kuzuyu kucağına almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kuzuyu kucağına almak, isteklerin gerçekleşeceğine, mutluluğa ermeye, verdiği sözünü tutmaya, karlı yatırımlar gerçekleştireceğine, zenginliğe, sağlığını kazanmaya, düşkünlükten kurtulmaya, merhametli dosta, temiz ziynete, rızkın hayırlı olacağına, getirili işler yapacağına delalettir. Nadiren de sağlığın yitirileceğine, değer düşmesine, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, iyi hali kaybetmeye, fesat bir yabancıya delalet eder. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra hasret duyduğu mülke, zorlukla özlediği az olan kazancının artacağına, cefa çektikten sonra hak ettiği saygınlığa, yardım alarak elde ettiği onura delalettir.

"Rüyada kuzuyu kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada kuzuyu kucağına almak
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Uykuda en sık hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kuzuyu kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.