Rüyada lif ile yıkanmak

Merve Ö.(40) - Hatay sordu : "Selamun aleyküm. rüyada lif ile yıkanmak açıklar mısınız? "

Rüyada lif ile yıkanmak, mutluluğa ermeye, getirili uğraşlara gireceğine, kolay kazanılan rızka, salih akrabaya, finansal yükü olan akrabadan kendini kurtarmaya, iyi bir geleceğe, bol gelire, zengin yabancıya, akrabalarla birlikte gülmeye, kazanılan ganimete, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına yorulmaktadır. Nadiren de sıkıntıya hayata, ticari problemlere, rahatının kaçacağına, değer düşmesine, ticaret sebebiyle üzüntüye yorulur. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı toplu kazanca, zahmet çekerek ulaştığı onura, meşakkatle birlikte istediği mevkiye, sıkıntı çekerek kavuştuğu büyük güce yorulur.

"Rüyada lif ile yıkanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada lif ile yıkanmak
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Bir çok hayvan ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada lif ile yıkanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.