Rüyada limonlu soda

Bülent F.(42) - Gümüşhane sordu : "iyi sabahlar; Geçen gece garip bir rüya gördüm. rüyada limonlu soda yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada limonlu soda, mutluluğa, yağmura, beklentilerin hayata geçeceğine, büyük mevkiye geleceğine, zengin insana, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, kısa sürede duyulacak müjdeli habere, yüksek şansa, mala gelecek fazlalığa, şana erişileceğine, faydalı işlere yorulmaktadır. Aynı zamanda kedere düşmeye, üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına, kötü niyetli insan tarafından zarar görmeye, düşmanlığını gizleyen insana, ferahının kaçacağına yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek kazandığı sevince, ümitsizlikten sonra beklediği daha iyi kazanca, cefa çekerek kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, cefa çektikten sonra özlediği temiz kazanca işarettir.

"Rüyada limonlu soda" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada limonlu soda
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekte haberler görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya denilen şey, uykuda yaşanan garip hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada limonlu soda" yazısı izinsiz kopyalanamaz.