Rüyada lüle taşı görmek

Serdar I.(47) - Manisa sordu : "Geçen gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada lüle taşı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada lüle taşı görmek, sosyal yaşamda muvaffakiyete, gelire gelecek fazlalığa, istenilen bir ilişkiye, servete, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, kolay elde edilen ziynete, yakında duyulacak mutlu edici haber almaya, kazancın hayırlı olmasına, şana kavuşmaya, mutlu yarınlara, ticari kazancı yüksek yatırım içinde bulunacağına işaret eder. Ender olarak da sevimsiz duruma düşmeye, sıkıntıya hayata, kötü niyetli tanıdık eliyle fenalık görmeye, sıkıntıya düşmeye, yalancı bir insana delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte kavuştuğu başarıya, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu nimete, ümitsizlikten sonra istediği temiz kazanca, ümitsizlikten sonra ulaştığı büyük güce işarettir.

"Rüyada lüle taşı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması hakkında merak edilenler

rüyada lüle taşı görmek
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, yabancı kişilerin isimlerini bildirir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada lüle taşı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.