Rüyada maden aramak

Erol Y.(37) - Batman sordu : "İyi sabahlar, Sayfalarınızı kısa bir süredir her gün olmasa da takip ediyorum. rüyada maden aramak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada maden aramak, aşk hayatının iyi olacağına, istenilen güce ulaşmaya, verdiği sözüne bağlı olacağına, yağmura, sevince kavuşmaya, külfetsiz kazanılan mala, sağlığa, mutlu olmaya, hayallerin hayata geçeceğine, manevi külfeti olan akrabadan uzaklaşılacağına, şana kavuşmaya işaret eder. Ender olarak da mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, can sıkıcı bir hale gelmeye, zulüm görülmesine, sırların açığa çıkacağına, kıymet düşmesine delalettir. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu zorlukların ardından beklediği feraha, sıkıntılara göğüs gererek beklediği refaha, cefa ile birlikte özlediği beceriye, sıkıntı çekerek kazandığı yüksek mertebeye işarettir.

"Rüyada maden aramak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada maden aramak
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Yaklaşık bir insan hayatının ortalama üçte birini, diğer bir deyişle tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda tüketir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da dolaylı olarak gelecekte mesajlar alınır.
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada maden aramak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.