Rüyada maden görmek

Maruf Y.(22) - Mardin sordu : "rüyada maden görmek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada maden görmek, isteklerin yerine geleceğine, helal servete, düşkünlükten sıyrılmaya, mutluluğa ermeye, malın bereketli olmasına, iyi geleceğe, toplum yaşamında feraha, sağlığa, aşk hayatının iyi gittiğine, iyi bir birlikteliğe, görgülü yaşlı insana işarettir. Ayrıca sevimsiz bir duruma düşmeye, hilekar bir yöneticiye, ticari sıkıntıya, sıkıntılı yaşantıya, maddi zorluğa işaret eder. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek kazandığı hünere, cefa çektikten sonra elde ettiği haysiyete, yenilgiden sonra hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, yenilgiden sonra hak ettiği refaha yorulur.

"Rüyada maden görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması hakkında en sık sorulanlar

rüyada maden görmek
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle sonuç olarak rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere yol açacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda görülen suratlar yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada maden görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.