Rüyada maden kömür görmek

Barış Ç.(25) - İstanbul sordu : "Paylaştıklarınızı uzun bir süredir gün aşırı okudum. rüyada maden kömür görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada maden kömür görmek, yakında alınacak hayırlı haber almaya, hünerli bir kimseye, duygusal yükü olan tanımadığı birinden uzak durmaya, karlı işler yapacağına, sıcakkanlı orta yaşlı kadına, kazanılan ziynete, sağlığa, hayali kurulan bir başarıya, iyi talihe, mutluluğa, zenginliğe delalettir. Başka görüşlere göre de çözümü karmaşık bir sorunla yüzleşileceğine, huzurunun kaçacağına, ticaret alanında başarısızlığa, maddi zorluğa, hilekar bir insana delalet eder. Bazen de rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu rüya sıkıntılarının sonunda kavuştuğu berekete, zorlukları aşarak düşlediği sevince, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu beceriye, zorlukları aşarak kazandığı büyük güce işarettir.

"Rüyada maden kömür görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada maden kömür görmek
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Ortalama olarak bir gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada maden kömür görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.