Rüyada maden suyu şişesi görmek

Işılay E.(28) - İstanbul sordu : "rüyada maden suyu şişesi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada maden suyu şişesi görmek, beklentilerin yerine geleceğine, elinden her iş gelen bir kimseye, mutluluğu bulmaya, iyi bir mutluluğa, hayırlı işler yapacağına, zengin memura, huzurlu olacağına, dünyalığa gelecek artışa, hayırlı eşe, rahatlamaya, sağlığını kazanmaya delalet eder. Nadiren de mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine, düşmanlıktan emin olunacağına, korkulanın gerçekleşmesine, parasal zarara, karışık bir sorunla yüzleşileceğine delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya sıkıntıya düşerek ulaştığı büyük güce, sıkıntıya düşerek özlediği daha iyi bir hayata, uğraş vererek umduğu büyük güce, sıkıntıya düşerek beklediği ganimete delalettir.

"Rüyada maden suyu şişesi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada maden suyu şişesi görmek
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vs. bir çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada maden suyu şişesi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.