Rüyada maden taşı görmek

Serbülent R.(21) - Hatay sordu : "Geçen gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada maden taşı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada maden taşı görmek, imrenilen bir ilişkiye, yetenekli bir kimseye, alın teriyle elde edilen ganimete, cömert yabancıya, duygusal yükü olan birinden kendini kurtarmaya, içten davranan orta yaşlı akrabaya, hak edilen kuvvet sahibi olmaya, mutlu yarınlara, huzur bulmaya, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, devlette mevkiye yükseleceğine delalet eder. Kimi zaman da korkulanın başına gelmesine, sıhhatin bozulacağına, fenalığını saklayan dosta, huzuru kaybetmeye, kötülük görmeye delalet eder. Bir takım çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu cefa çekerek beklediği iyiliğe, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği toplu mala, sıkıntı çekerek ümit ettiği toplu paraya, cefa ile birlikte hayalini kurduğu hayra yorulmaktadır.

"Rüyada maden taşı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada maden taşı görmek
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının ortalama 3te 1ini, başka bir yorumla ortalama 75 senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüya yorumunun yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, işaretlere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada maden taşı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.