Rüyada mahmut efendi hazretlerini görmek

Cenkay E.(45) - İstanbul sordu : "hayırlı akşamlar, rüyada mahmut efendi hazretlerini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada mahmut efendi hazretlerini görmek, dingin bir hayat sürdüreceğine, feraha, mutluluğa ermeye, içten davranan orta yaşlı akrabaya, sevince kavuşmaya, hünerli bir kimseye, sağlığını kazanmaya, isteklerin yerine geleceğine, manevi yükü bulunan akrabadan kendini kurtarmaya, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici gelişmelere, cömert kadına yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de maddi zorluğa, üzüntü duymaya, sıkıntıya yaşama, düşmanlıktan emin olmaya, çözümü zor bir durumla karşılaşılacağına delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı rahatlığa, zorlukları aşarak ulaştığı itibarlı mertebeye, sıkıntılarının sonunda özlediği ticari kazanca, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu ganimete işarettir.

"Rüyada mahmut efendi hazretlerini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada mahmut efendi hazretlerini görmek
  • Bazı zaman açıkça bazen de üstü kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının tahminen üçte birini, başka bir tabirle ortalama 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mahmut efendi hazretlerini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.