Rüyada mahmut efendi

Ganiye Y.(25) - İstanbul sordu : "Hayırlı günler. Aradığım neredeyse bütün rüyalar burada var ancak rüyada mahmut efendi açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada mahmut efendi, maddiyata gelecek artışa, bonkör adama, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, verdiği söze bağlı kalınacağına, becerili bir kimseye, önemli kuvvete ulaşmaya, yararlı işler yapacağına, sağlığa, huzurlu olmaya, bereketli geleceğe, büyük mevkiye çıkacağına işarettir. Ender olarak da iş nedeniyle üzüntüye, ferahının bozulacağına, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, fenalık görmeye, mutsuzluktan sıyrılamamaya delalet eder. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu yenilgiden sonra hak ettiği rahata, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu şana, ümitsizlikten sonra beklediği servete, zorlukların sonrasında ümit ettiği sevince işaret eder.

"Rüyada mahmut efendi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı konusunda en çok merak edilenler

rüyada mahmut efendi
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle yorumdan kişinin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mahmut efendi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.