Rüyada makattan böcek çıkması

Tümnur S.(31) - Kahramanmaraş sordu : "hayırlı geceler, ruyadanegormek.comu birkaç zamandır yakından okudum. rüyada makattan böcek çıkması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada makattan böcek çıkması, iyi kısmete, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, hak edilmiş zenginliğe, ticari getirisi yüksek yatırımlar içinde bulunacağına, kazanca gelecek berekete, iyi geleceğe, verdiği sözüne bağlı kalacağına, sevince kavuşmaya, gelirin kazançlı olmasına, külfetsiz kazanılan rızka, sağlıklı yaşamaya yorulmaktadır. Ayrıca kıymet düşmesine, üzücü bir sorunla yüzleşileceğine, saklanansırların açığa çıkacağına, yalancı bir düşmana, iyi hali kaybetmeye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında kazandığı ticari kazanca, zorluklarla mücadele ederek düşlediği temiz rızka, sıkıntıları aşarak beklediği şöhrete , sıkıntılarının sonunda kavuştuğu yüksek mertebeye işaret eder.

"Rüyada makattan böcek çıkması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada makattan böcek çıkması
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüyaların kılavuz nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada makattan böcek çıkması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.