Rüyada makattan yılan çıktığını görmek

Hatice F.(45) - Kocaeli sordu : "iyi akşamlar, rüyada makattan yılan çıktığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada makattan yılan çıktığını görmek, fakirlikten sıyrılmaya, ilişkisinin iyi olacağına, varlıklı insana, iyi bir eşe, becerikli bir kimseye, mutluluğa kavuşmaya, maddiyata gelecek fazlalığa, getirili atılımlar gerçekleştireceğine, sıcakkanlı yaşlı kadına, duygusal yükü bulunan dosttan kurtulmaya, huzura kavuşmaya yorulmaktadır. Bunlarla birlikte ticari problemlere, hilekar bir insana, anlayışsız bir insana, düşmanlıktan emin olunacağına, sıkıntıya yaşantıya işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler şöyle yorumlarlar: Bu rüya cefa ile birlikte hak ettiği onura, ümitsizlikten sonra kavuştuğu rahata, uzun süren çabaların sonunda özlediği az olan kazancının artacağına, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen ganimete yorulmaktadır.

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada makattan yılan çıktığını görmek
  • Beynimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada makattan yılan çıktığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.