Rüyada mal müdürü görmek

Esmer E.(27) - Ankara sordu : "rüyada mal müdürü görmek açıklar mısınız? "

Rüyada mal müdürü görmek, emniyetli yaşamaya, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, rahatlığa, mutluluğa kavuşmaya, yüksek gelire, zengin amire, dostlarıyla birlikte mutlu olmaya, anlayışlı orta yaşlı akrabaya, külfetsiz kazanılan mala, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, vefakar çocuğa delalet eder. Kimi zaman da korktuğundan emin olmaya, sıkıntıya hayata, parasal kayba, zora düşmeye, kederden sıyrılamamaya işarettir. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte hak edilen saygınlığa, umudunu kestikten sonra umduğu rahatlığa, cefa çektikten sonra ulaştığı mevkiye, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu rahata yorulmaktadır.

"Rüyada mal müdürü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada mal müdürü görmek
  • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada mal müdürü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.