Rüyada manzara resmi yapmak

Yüksel K.(33) - Muğla sordu : "Tartışmasız internette bulunan en detaylı rüya tabirleri web sitesi sizinki. Geçen gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada manzara resmi yapmak açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada manzara resmi yapmak, becerili bir kişiye, ettiği yeminini tutmaya, hayırlı işler gerçekleştireceğine, üne ermeye, zorluk çekmeden kazanılan altına, düşkünlükten uzak durmaya, toplum yaşamında tatmine, güzel uğraşlara gireceğine, sağlığını kazanmaya, iyi bir birlikteliğe, sevinmeye yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da zarar görmeye, düşmanlığını saklayan kişiye, korkuya olmasına, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, korktuğundan emin olmaya işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu rüya başarısızlıktan sonra elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, zorlukla birlikte hak ettiği ferahlığa, zorlukların ardından elde ettiği rahatlığa, mağlubiyetten sonra umduğu az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Rüyada manzara resmi yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada manzara resmi yapmak
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada manzara resmi yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.