Rüyada masaj yatağı görmek

İbrahim D.(22) - Adana sordu : "rüyada masaj yatağı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada masaj yatağı görmek, sağlıklı yaşamaya, vefakar arkadaşa, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici gelişmelere, sorunlardan arınmış olacağına, görgülü orta yaşlı kimseye, ikili ilişkilerde huzura, aşk hayatının iyi gittiğine, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, yağmura, mutluluğa ermeye, yeminine sadık duracağına yorulmaktadır. Olumsuz anlamda parasızlığa, ticari kayba, üzüntüden sıyrılamamaya, saklanansırların açığa çıkmasına, değer yitirmeye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra ulaştığı toplu kazanca, sıkıntıları aşarak gözlediği berekete, uğraşlarının sonunda hak ettiği paraya, sıkıntıya düşerek ulaştığı mutluluğa yorulur.

"Rüyada masaj yatağı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada masaj yatağı görmek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler vs. pek çok faktör ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Bir çok hayvan ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada masaj yatağı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.