Rüyada mavi bebek çorabı görmek

Efram C.(45) - Mardin sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm rüyalar burada yer buluyor fakat rüyada mavi bebek çorabı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada mavi bebek çorabı görmek, şana sahip olunacağına, kısa sürede öğrenilecek müjdeli havadis öğrenmeye, işyerinde terfiye, bol gelire, sağlığını kazanmaya, imrenilen bir başarıya, iyi günlere, sevince erişileceğine, kuvvete ulaşmaya, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, külfetsiz kazanılan ganimete işarettir. Ender olarak da ferahının bozulacağına, fakirliğe, eğitimsiz bir tanıdığa, düşmanlıktan emin olmaya, kötü huylu kişi eliyle fenalık görmeye yorulmaktadır. Bazı yorumcular şöyle tabir ederler: Görülen rüya zahmetlerinin meyvesini alarak istediği az olan kazancının artacağına, meşakkatle hak edilen temiz kazanca, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu feraha, sıkıntılarının sonunda hasret duyduğu ganimete işarettir.

"Rüyada mavi bebek çorabı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada mavi bebek çorabı görmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mavi bebek çorabı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.