Rüyada mavi bebek patiği görmek

Serra L.(23) - İstanbul sordu : "Selam, rüyada mavi bebek patiği görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada mavi bebek patiği görmek, üne ulaşmaya, yüksek ticari kazançlara, arzuların gerçekleşeceğine, aşk hayatının iyi gittiğine, problemlerden uzak yaşayacağına, parasal yükü bulunan bir kimseden kurtulmaya, tertemiz servete, imrenilen güce, akrabalarla birlikte gülmeye, külfetsiz kazanılan ziynete, sözlerin yerine getirileceğine delalet eder. Ayrıca hilekar kimseye, rahatı kaybetmeye, kıymet kaybetmeye, can sıkıcı vaziyete gelmeye, üzüntüden kurtulamamaya işarettir. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların sonunda gözlediği daha iyi kazanca, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği zafere, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu mülke, zahmetle hak ettiği iyiliğe delalet eder.

"Rüyada mavi bebek patiği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada mavi bebek patiği görmek
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Düş denilen şey, uyurken görülen garip durumlardır
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada mavi bebek patiği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.