Rüyada mavi gözlü bir bebek görmek

Erdal F.(43) - İstanbul sordu : "Selamlar, Bence yazılmış en derin rüya tabirleri sitesi burası. rüyada mavi gözlü bir bebek görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada mavi gözlü bir bebek görmek, anlayışlı orta yaşlı insana, vefakar dosta, maddiyata gelecek berekete, refah dolu günlere, mutluluğu bulmaya, sevineceğine, huzur bulmaya, varlıklı adama, servete, malın hayırlı olacağına, aşk hayatının yolunda olduğuna yorulmaktadır. Ender olarak da fenalığını göstermeyen amire, sırların açığa döküleceğine, maddi sıkıntıya, sevimsiz vaziyete gelmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna işarettir. Kimi rüya tabircileri dediler ki: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra özlediği hayra, sıkıntıları aşarak ulaştığı rahatlığa, zorlanarak hak edilen paraya, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği rahatlığa yorulmaktadır.

"Rüyada mavi gözlü bir bebek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada mavi gözlü bir bebek görmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Uyandıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda görülen yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Ortalama olarak bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mavi gözlü bir bebek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.