Rüyada mavi gözlü güvercin görmek

Vahdet L.(46) - Kütahya sordu : "iyi sabahlar, Bu gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada mavi gözlü güvercin görmek açıklar mısınız? "

Rüyada mavi gözlü güvercin görmek, elinden her iş gelen bir kişiye, sağlıklı yaşamaya, alın teriyle kazanılan paraya, emniyetli olmaya, vefakar eşe, malın verimli olmasına, maddiyata gelecek artışa, arkadaşlarıyla refah içinde geçecek ömre, şana ermeye, taleplerin hayata geçeceğine, dostluklarında tatmine işaret eder. Bazen de kötülükten emin olmaya, hilekar düşmana, rahatının kaçacağına, sağlığın yitirileceğine, saklanansırların ortaya çıkmasına delalet eder. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu sıkıntı sonrasında ulaştığı yüksek mertebeye, cefa çekerek özlediği nimete, cefa çektikten sonra gözlediği paraya, cefa çektikten sonra özlediği huzura işaret eder.

"Rüyada mavi gözlü güvercin görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri konusunda bilinmeyenler

rüyada mavi gözlü güvercin görmek
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada mavi gözlü güvercin görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.