Rüyada mavi gözlü kedi görmek

Celal İ.(32) - İzmir sordu : "Evvelsi gün garip bir rüya gördüm. rüyada mavi gözlü kedi görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada mavi gözlü kedi görmek, gelirin bereketli olmasına, önemli güce, zorluk çekmeden elde edilen mala, içten davranan yaşlı akrabaya, iyi gelire, huzura kavuşmaya, finansal yükü bulunan yabancıdan uzaklaşılacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, mutluluğa kavuşmaya, zengin tanıdığa, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına yorulur. Kimi zaman da sevimsiz bir hale düşmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, sırların ortaya çıkmasına, düşmanlığını saklayan tanıdığa, zulüm görmeye yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak ulaştığı huzura, zorlukları aşarak kavuştuğu az olan kazancının artacağına, cefa çektikten sonra umduğu feraha, zorlukları aşarak umduğu saygınlığa yorulur.

"Rüyada mavi gözlü kedi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada mavi gözlü kedi görmek
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuçta rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sıkıntılara neden olacak tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını hatırlamayız.

Yasal Uyarı: "Rüyada mavi gözlü kedi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.