Rüyada mavi renk bebek çorabı görmek

Hasan P.(43) - Diyarbakır sordu : "Yorumlarınızı bir kaç gündür dikkatlice takip ediyorum. rüyada mavi renk bebek çorabı görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada mavi renk bebek çorabı görmek, emniyetli olmaya, üne ulaşmaya, eli açık amire, ticari kazancı yüksek atılım içinde bulunacağına, güler yüzlü orta yaşlı kadına, maddi zorluklardan sıyrılmaya, sevenleriyle birlikte eğlenmeye, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, hayırlı uğraşlara gireceğine, sözlerin yerine getirileceğine, mutluluğa işarettir. Bazen de parasal probleme, ticaret alanında problemlere, ticaret nedeniyle üzüntüye, fukaralığa, fenalığını gizleyen tanıdığa delalet eder. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Bu rüya zahmet çekerek özlediği feraha, mağlubiyetten sonra umduğu büyük güce, meşakkatle ulaştığı mevkiye, cefa ile birlikte hayalini kurduğu şerefe yorulur.

"Rüyada mavi renk bebek çorabı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada mavi renk bebek çorabı görmek
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Ortalama bir insan ömrünün tahminen üçte birini, diğer bir tabirle ortalama 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, bilmediğimiz insanların adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mavi renk bebek çorabı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.