Rüyada mavi terlik görmek ne demek

Alısamı T.(47) - Almanya sordu : "rüyada mavi terlik görmek ne demek yorumlar mısınız? "

Rüyada mavi terlik görmek ne demek, güzel şansa, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, düşkünlükten uzak durmaya, sevince kavuşulacağına, huzurlu olmaya, kazanılan mala, hoşsohbet yaşlı akrabaya, akrabalarla eğlenmeye, büyük mertebeye ulaşacağına, salih çocuğa, sakin bir hayat sürdüreceğine yorulur. Olumsuz yorum olarak sevimsiz duruma gelmeye, üzüntü duymaya, rahatı kaybetmeye, ticari sıkıntıya, saklanansırların ortaya döküleceğine yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları derler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek hak ettiği zenginliğe, cefa çekerek hayalini kurduğu iyiliğe, zorlukla birlikte hasret duyduğu beceriye, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu sevince işarettir.

"Rüyada mavi terlik görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada mavi terlik görmek ne demek
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuç olarak kişinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere sebep olabilecek tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada mavi terlik görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.