Rüyada mavisi

Özkök F.(40) - Sakarya sordu : "Tabirlerinizi uzun zamandır düzenli olarak inceledim. Dün gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada mavisi yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada mavisi, servete, şöhrete erişileceğine, sevince ermeye, bol kısmete, ticari kazancı yüksek yatırım gerçekleştireceğine, merhametli eşe, arzuların hayata geçeceğine, fakirlikten iyi duruma geçmeye, huzura kavuşmaya, zorluk çekmeden elde edilen kazanca, kazanılan servete yorulur. Başka görüşlere göre de sevimsiz bir vaziyete gelmeye, maddi kayba, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, fukaralığa, sıkıntılı yaşantıya işaret eder. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Görülen rüya umudunu kestikten sonra istediği zenginliğe, ümitsizlikten sonra hak ettiği daha çok kazanca, zahmet çekerek düşlediği rahatlığa, ümitsizlikten sonra kazandığı berekete yorulmaktadır.

"Rüyada mavisi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada mavisi
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sıkıntılara yol açacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mavisi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.