Rüyada mazot bitmesi

Acarhan N.(40) - Ankara sordu : "rüyada mazot bitmesi yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada mazot bitmesi, iyi şansa, getirili işler yapacağına, maddi zorluklardan sıyrılmaya, ferahlamaya, duygusal hayatın iyi gittiğine, refah dolu zamanlara, istenilen bir geleceğe, memuriyette mevkiye yükseleceğine, yetenekli bir kimseye, kısa sürede öğrenilecek memnun edici gelişmelere, verilen sözün yerine getirileceğine delalet eder. Olumsuz yorum olarak parasal probleme, kedere düşmeye, korkuya başına gelmesine, huzuru yitirmeye, parasızlığa yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar derler ki: Bu yenilgiden sonra özlediği saygınlığa, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu hünere, uğraşlarının sonunda hak ettiği itibara, başarısızlıktan sonra düşlediği mülke delalet eder.

"Rüyada mazot bitmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında bilmedikleriniz

rüyada mazot bitmesi
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabirinin mesaj verici olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, işaretlere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada mazot bitmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.