Rüyada mazot deposu görmek

Gönül E.(46) - Balıkesir sordu : "rüyada mazot deposu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada mazot deposu görmek, iyi sağlığını muhafaza etmeye, zahmetsiz kazanılan altına, işte mertebeye ulaşılacağına, bereketli günlere, yüksek talihe, imrenilen bir kazanca, paranın temiz olacağına, zengin kimseye, isteklerin yerine geleceğine, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, huzura ermeye delalettir. Aynı zamanda ticaret alanında problemlere, sıhhatin yitirileceğine, huzurunun bozulacağına, istenmeyen bir durumla yüzleşileceğine, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine delalet eder. Bazen de rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya yardım alarak kavuştuğu daha çok kazanca, sıkıntı çekerek beklediği varlığa, cefa ile birlikte ulaştığı ticari kazanca, zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği müjdeye işarettir.

"Rüyada mazot deposu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada mazot deposu görmek
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada mazot deposu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.