Rüyada mazot deposu

Osman G.(39) - İzmir sordu : "rüyada mazot deposu açıklar mısınız? "

Rüyada mazot deposu, kolay kazanılan altına, huzurlu olmaya, sevecen yaşlı insana, sağlığa, büyük mevkiye gelineceğine, zenginliğe, hayali kurulan bir ilişkiye, emniyetli olmaya, sevince ermeye, mutluluğa kavuşmaya, karlı iş yapacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da ticaret nedeniyle üzüntüye, dara düşmeye, sırların ortaya dökülmesine, fena huylu bir düşman tarafından zarar görmeye, hilekar kişiye işaret eder. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle derler ki: Bu yenilgiden sonra ulaştığı saygınlığa, zorluklarla mücadele ederek istediği huzura, zorlukların sonrasında hak ettiği sevince, zorlanarak hayalini kurduğu paraya delalettir.

"Rüyada mazot deposu" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada mazot deposu
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle tabirden kişinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada mazot deposu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.