Rüyada mazot görmek ne demek

Şerıf I.(38) - Batman sordu : "2 gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada mazot görmek ne demek yorumlar mısınız? "

Rüyada mazot görmek ne demek, hayırlı dosta, güvenli yaşamaya, tez zamanda alınacak müjdeli değişimlere, istenilen kuvvete ulaşmaya, elinden her iş gelen bir insana, sakin yaşayacağına, duygusal hayatın yolunda olduğuna, mutluluğa kavuşmaya, işte mertebeye gelineceğine, getirili işlere, hayali kurulan bir ilişkiye yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak düşmanından emin olmaya, kederden sıyrılamamaya, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, maddi kayba, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında kavuştuğu rahatlığa, zorlukları aşarak kavuştuğu toplu paraya, meşakkatle birlikte umduğu zafere, zorlukla ümit ettiği varlığa işaret eder.

"Rüyada mazot görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada mazot görmek ne demek
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. bir çok değişken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mazot görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.