Rüyada mazot tankeri görmek

Cihan S.(48) - Muş sordu : "iyi günler, Fikrimce yapılmış en büyük rüya tabirleri web sitesi burada. Gördüğüm hemen hemen tüm tabirler burada yer buluyor ama rüyada mazot tankeri görmek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada mazot tankeri görmek, mutluluğa kavuşmaya, zenginliğe, huzura kavuşmaya, parasal külfeti bulunan tanıdıktan kendini kurtarmaya, yakın zamanda duyulacak memnun edici haber almaya, zengin yabancıya, şöhrete kavuşulacağına, anlayışlı yaşlı adama, verimli işler gerçekleştireceğine, sevince kavuşmaya, sağlıklı yaşamaya işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, fenalık görmeye, sırların ortaya çıkmasına, fena niyetli bir akraba eliyle fenalık görmeye, parasal sıkıntıya delalet eder. Bazı durumlarda da rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlukların ardından hak ettiği ticari kazanca, sıkıntı çekerek ümit ettiği beceriye, hatalarının ardından umduğu itibara, başarısızlıktan sonra elde ettiği zafere delalettir.

"Rüyada mazot tankeri görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu hakkında en sık sorulanlar

rüyada mazot tankeri görmek
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşamımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler gibi bir çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • Ortalama gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada mazot tankeri görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.