Rüyada mazot

Zafer U.(47) - Zonguldak sordu : "Merhaba, rüyada mazot açıklayabilir misiniz? "

Rüyada mazot, cömert kimseye, ticari kazancı yüksek atılımlar yapacağına, verdiği söze sadık kalınacağına, zenginliğe, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, sorunlardan uzak yaşayacağına, büyük güce ulaşmaya, iyi uğraşlara, kazanılan nimete, taleplerin hayata geçeceğine, güvende yaşamaya delalettir. Bazen de zarar görmeye, zararlı bir düşmana, maddi zorluğa, fenalığını saklayan yöneticiye, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zorlukları aşarak istediği saygınlığa, uzun süren çabaların sonunda kazandığı rahatlığa, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, sıkıntıları aşarak beklediği rahatlığa delalet eder.

"Rüyada mazot" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları hakkında merak ettikleriniz

rüyada mazot
  • Bazı zaman net olarak bazen de kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada mazot" yazısı izinsiz kopyalanamaz.