Rüyada medine gitmek

Tanja K.(32) - İstanbul sordu : "Merhabalar; Rüya yorumlarınızı birkaç yıldır beğenerek takip ediyorum. Bugün rüya gördüm. rüyada medine gitmek yorumlar mısınız? "

Rüyada medine gitmek, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, hayali kurulan bir kazanca, yakın zamanda duyulacak memnun edici gelişmelere, hayallerin gerçekleşeceğine, yetenekli bir insana, zengin insana, hayırlı işler gerçekleştireceğine, güzel işlere, şöhrete sahip olmaya, zorluk çekmeden kazanılan servete, sevinmeye delalettir. Aynı zamanda merhametsiz bir akrabaya, rahatı yitirmeye, sıkıntıya hayata, fukaralığa, korkulanın başına gelmesine yorulur. Kimi rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zahmetle birlikte hasret duyduğu itibarlı mertebeye, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu berekete, sıkıntıyla kazandığı paraya, uğraşarak hak edilen güce işarettir.

"Rüyada medine gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri hakkında merak ettikleriniz

rüyada medine gitmek
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Yaklaşık her gece iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, yabancı insanların isimlerini söyler.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada medine gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.