Rüyada medine ismi

Gül S.(19) - Hakkari sordu : "Hayırlı günler, rüyada medine ismi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada medine ismi, ilişkisinin iyi olacağına, tertemiz ganimete, yetenekli bir kimseye, sevince, mal varlığına gelecek bolluğa, salih akrabaya, kuvvete, memuriyette mevkiye geleceğine, zorluk çekmeden kazanılan paraya, arkadaşlarıyla gülmeye, güvenli yaşamaya işaret eder. Bunlarla birlikte art niyetli bir insana, kedere düşmeye, saklanansırların meydana çıkmasına, yalancı amire, parasal kayba yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu rüya sıkıntı çekerek özlediği başarıya, sıkıntıları aşarak kavuştuğu büyük güce, uğraşlarının sonunda kavuştuğu zenginliğe, yenilgiden sonra elde ettiği başarıya yorulmaktadır.

"Rüyada medine ismi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada medine ismi
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuçta rüya görenin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara sebep olacak tabirlerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu kati suretle değerlendirilmeli, göstergelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada medine ismi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.