Rüyada mercimek çorba yapmak

Bayram T.(24) - Azerbaycan sordu : "Merhabalar; Bugün bir rüya gördüm. rüyada mercimek çorba yapmak yorumlar mısınız? "

Rüyada mercimek çorba yapmak, sıcakkanlı genç adama, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, kazanılan ziynete, verdiği sözü yerine getireceğine, duygusal külfeti bulunan kişiden uzak durmaya, aydınlık zamanlara, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici gelişmelere, mutluluğa kavuşmaya, gönül ilişkilerinde mutluluğa, emniyetli kalmaya, isteklerin hayata geçeceğine işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da iş nedeniyle sıkıntıya, fenalığını göstermeyen insana, sıkıntılı hayata, düşmanlıktan emin olunacağına, kıymet yitirmeye yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda ulaştığı servete, verdiği uğraşların sonunda düşlediği onura, yardım alarak istediği ganimete, umudunu kestikten sonra kazandığı büyük güce işaret eder.

"Rüyada mercimek çorba yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar hakkında bilmedikleriniz

rüyada mercimek çorba yapmak
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. bir çok nokta ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz simalar yaşamımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada mercimek çorba yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.