Rüyada merdiven çıkmak

İrada M.(47) - Şırnak sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün yorumlar sitenizde var ancak rüyada merdiven çıkmak açıklar mısınız? "

Rüyada merdiven çıkmak, temiz zenginliğe, mutluluğa, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, güzel uğraşlara gireceğine, bol berekete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, cömert akrabaya, bir kaç gün içinde alınacak sevindirici havadise, zorluk çekmeden kazanılan rızka, kazancın kazançlı olacağına, sevdikleriyle refah içinde geçecek ömre işarettir. Bazen de üzücü bir problemle yüzyüze gelineceğine, korkuya başına gelmesine, içinden çıkılması zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, kıymet yitirmeye, ticaret alanında kayba işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu zamanla umduğu refaha, sıkıntı sonrasında ulaştığı galibiyete, sıkıntıyla hasret duyduğu saygınlığa, uğraş vererek düşlediği refaha yorulmaktadır.

"Rüyada merdiven çıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada merdiven çıkmak
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, yabancı insanların adlarını söyler.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada merdiven çıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.