Rüyada merdivenden arabayla inmek

Esra L.(20) - Ankara sordu : "rüyada merdivenden arabayla inmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada merdivenden arabayla inmek, ilişkisinin iyi gittiğine, emniyette hissetmeye, sağlığını kazanmaya, huzurlu olmaya, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, zahmetsiz elde edilen ziynete, getirili girişimler gerçekleştireceğine, bereketli zamanlara, işyerinde terfiye, duygusal külfeti bulunan insandan kurtulmaya, planların gerçekleşeceğine işarettir. Kimi zaman da istenmeyen bir sorunla karşılaşılacağına, değer yitirmeye, hilekar tanıdığa, zora düşmeye, korkulanın başına gelmesine yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği ticari kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen şöhrete , çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen temiz kazanca, verdiği uğraşların sonunda hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına delalettir.

"Rüyada merdivenden arabayla inmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada merdivenden arabayla inmek
  • Uyandıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada merdivenden arabayla inmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.