Rüyada mesaj beklemek

Metin Z.(21) - İstanbul sordu : "Rüya tabirlerinizi epeydir ilgiyle okudum. rüyada mesaj beklemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada mesaj beklemek, dünyalığa gelecek berekete, iyi kısmete, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, beklentilerin yerine geleceğine, sözlerin yerine getirileceğine, duygusal hayatın iyi olacağına, sağlıklı hayata, salih eşe, refaha kavuşmaya, kolay elde edilen mala, finansal külfeti olan kimseden uzaklaşılacağına yorulur. Kimi zaman da korktuğundan emin olunacağına, kötü niyetli bir amir tarafından zarar görmeye, yalancı bir kişiye, sıkıntıya düşmeye, fenalığını gizleyen tanıdığa yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler dediler ki: Görülen rüya zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu iyi bir geleceğe, sıkıntılarının sonunda ulaştığı daha çok kazanca, zamanla elde ettiği toplu mala, sıkıntıya düşerek gözlediği toplu kazanca delalet eder.

"Rüyada mesaj beklemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri hakkında en çok merak edilenler

rüyada mesaj beklemek
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Tanımadığımız illerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada mesaj beklemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.