Rüyada mesaj gelmesi ne demek

Safa R.(31) - Kayseri sordu : "Merhaba. rüyada mesaj gelmesi ne demek açıklar mısınız? "

Rüyada mesaj gelmesi ne demek, malın hayırlı olacağına, görgülü genç yabancıya, arzuların yerine geleceğine, finansal külfeti olan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya, faydalı işler yapacağına, külfetsiz kazanılan ziynete, yakın zamanda öğrenilecek iyi gelişmelere, istenilen bir mutluluğa, kazançlı işler içinde bulunacağına, rahatlamaya, birikmiş paraya delalet eder. Aynı zamanda yalancı amire, cahil bir yabancıya, zora düşmeye, korkuya gerçekleşmesine, üzülmeye delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya ümitsizlikten sonra ümit ettiği güce, uğraşlarının sonunda umduğu beceriye, zorlukla özlediği huzura, uğraş vererek beklediği berekete işaret eder.

"Rüyada mesaj gelmesi ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada mesaj gelmesi ne demek
  • Rüyalar tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mesaj gelmesi ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.