Rüyada meyveli soda görmek

Özgür A.(35) - İstanbul sordu : "Selamın aleyküm; Bana göre rakipleri arasında en derin rüya tabirleri sitesi burası. Gördüğüm hemen hemen bütün yorumlar web sitenizde bulunuyor ama rüyada meyveli soda görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada meyveli soda görmek, kazançlı yarınlara, sosyal yaşamda mutluluğa, varlıklı kimseye, mutluluğa kavuşmaya, verdiği söze bağlı durulacağına, düşkünlükten sıyrılmaya, mal varlığına gelecek artışa, temiz paraya, becerili bir kimseye, faydalı uğraşlara, sevince kavuşulacağına işarettir. Kimi zaman da sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, ticari sıkıntıya, üzüntü duymaya, düşmanından emin olunacağına, üzücü bir olayla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zorluklarla mücadele ederek hak ettiği daha iyi bir hayata, cefa çektikten sonra elde ettiği galibiyete, uğraşlarının sonunda kazandığı feraha, kaybettikten sonra düşlediği toplu paraya işaret eder.

"Rüyada meyveli soda görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu hakkında en çok merak edilenler

rüyada meyveli soda görmek
  • Uyandıktan on dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Ortalama bir insan hayatının yaklaşık üçte birini, başka bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada meyveli soda görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.