Rüyada mezar taşında isim görmek

Alişan S.(22) - Gaziantep sordu : "hayırlı sabahlar; Açık ara internetteki en derin rüya tabirleri sitesi sizinki. rüyada mezar taşında isim görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada mezar taşında isim görmek, özlemi duyulan bir mutluluğa, mutluluğa kavuşmaya, paraya gelecek artışa, isteklerin gerçekleşeceğine, hoşgörülü orta yaşlı kişiye, sevince, önemli kuvvete, zahmetsiz kazanılan mülke, güzel gelire, iyi geleceğe, alın teriyle elde edilen paraya işaret eder. Bazen de sevimsiz hale gelmeye, parasızlığa, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, mutsuzluktan sıyrılamamaya, düşmanlığını saklayan insana işaret eder. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu huzura, uğraş vererek kavuştuğu varlığa, cefa ile birlikte elde ettiği başarıya, ümitsizlikten sonra ulaştığı itibara işarettir.

"Rüyada mezar taşında isim görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu konusunda en çok merak edilenler

rüyada mezar taşında isim görmek
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını söyler.
  • Rüya tabircisi, kati suretle tabirden kişinin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere sebep olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada mezar taşında isim görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.