Rüyada mezar taşında ölüm tarihi görmek

Erkan T.(22) - Bursa sordu : "Merhabalar, rüyada mezar taşında ölüm tarihi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada mezar taşında ölüm tarihi görmek, hüner sahibi bir kimseye, zahmetsiz kazanılan ganimete, verdiği sözü yerine getireceğine, bonkör kimseye, mutluluk dolu geleceğe, ilişkisinin iyi olacağına, dostluklarında muvaffakiyete, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, kısa sürede duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye, finansal külfeti bulunan akrabadan kendini kurtarmaya, istenilen bir geleceğe işaret eder. Bir diğer yoruma göre de düşmanlık görmeye, mutsuz edici bir olayla yüzyüze gelineceğine, eğitimsiz bir amire, ticaret alanında zarara, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine yorulur. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle dediler: Bu rüya zorlukla birlikte kavuştuğu galibiyete, ümitsizlikten sonra kavuştuğu müjdeye, cefa çekerek hasret duyduğu büyük güce, uğraşlarının sonunda beklediği güce delalet eder.

"Rüyada mezar taşında ölüm tarihi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada mezar taşında ölüm tarihi görmek
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumu yapılırken acele edilmemelidir.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mezar taşında ölüm tarihi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.