Rüyada mezardan birini çıkarmak

Halil B.(35) - Uşak sordu : "Aradığım neredeyse bütün tabirler sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada mezardan birini çıkarmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada mezardan birini çıkarmak, tez zamanda duyulacak sevindirici havadise, sağlıklı yaşamaya, getirili girişimler gerçekleştireceğine, bol berekete, sorunlardan arınmış kalacağına, ikili ilişkilerde başarıya, özlemi duyulan bir eşe, becerikli bir insana, dostlarla iyi geçinmeye, güvenli hissetmeye, sevince kavuşulacağına delalet eder. Olumsuz anlamda zarar görmeye, iyi hali yitirmeye, zora düşmeye, ticari zarara, iş sebebiyle üzüntüye delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda ulaştığı şöhrete , mağlubiyetten sonra elde ettiği şerefe, cefa ile birlikte hayalini kurduğu toplu mala, umudunu kestikten sonra kazandığı mevkiye yorulur.

"Rüyada mezardan birini çıkarmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları hakkında bilmedikleriniz

rüyada mezardan birini çıkarmak
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada mezardan birini çıkarmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.