Rüyada mezardan cenaze çıkarmak

Ismail C.(37) - Batman sordu : "rüyada mezardan cenaze çıkarmak açıklar mısınız? "

Rüyada mezardan cenaze çıkarmak, istenilen bir mutluluğa, hoşgörülü yaşlı yabancıya, eli açık kimseye, önemli güce ermeye, ilişkisinin iyi gittiğine, mutluluğa ermeye, güvende yaşamaya, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, manevi külfeti olan birinden kurtulmaya, becerikli bir kişiye, paranın hayırlı olmasına yorulmaktadır. Olumsuz anlamda üzüntü duymaya, korkulanın gerçekleşmesine, ticari zarara, kötülük görmeye, kötü niyetli bir insana yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle dediler: Görülen rüya zorlukları aşarak hasret duyduğu feraha, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu huzura, umudunu kestikten sonra elde ettiği itibarlı mertebeye, zorlukla birlikte hak ettiği şöhrete delalettir.

"Rüyada mezardan cenaze çıkarmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları konusunda en çok merak edilenler

rüyada mezardan cenaze çıkarmak
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada mezardan cenaze çıkarmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.