Rüyada mezardan taş çıkarmak

Yalçın Ç.(30) - İzmir sordu : "ruyadanegormeki birkaç aydır severek inceledim. Üç gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada mezardan taş çıkarmak yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada mezardan taş çıkarmak, getirili girişim içinde bulunacağına, feraha kavuşmaya, paranın kazançlı olmasına, yeminine sadık duracağına, duygusal yükü olan tanıdığından yakasını kurtarmaya, samimi genç insana, bonkör yöneticiye, mala gelecek berekete, işyerinde terfiye, fakirlikten sıyrılmaya, büyük güce işarettir. Nadiren de kederden sıyrılamamaya, sağlığın kötüleşeceğine, kötü bir problemle yüzleşileceğine, iş sebebiyle geçim zorluğuna, yalancı kimseye yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya cefa çektikten sonra istediği haysiyete, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu galibiyete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği iyiliğe, meşakkatle ümit ettiği toplu kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada mezardan taş çıkarmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları konusunda en sık sorulanlar

rüyada mezardan taş çıkarmak
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uykuda en sık yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüya yorumlarının kılavuz olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, mesajlara bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Yaklaşık olarak bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Aşırı psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada mezardan taş çıkarmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.