Rüyada mezarlık taşı görmek

Zafer F.(46) - Kocaeli sordu : "rüyada mezarlık taşı görmek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada mezarlık taşı görmek, duygusal hayatın iyi olacağına, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine, merhametli eşe, feraha, paranın temiz olmasına, zorluk çekmeden elde edilen mülke, varlıklı yöneticiye, büyük mevkiye gelineceğine, şana erişileceğine, işyerinde terfiye, beceri sahibi bir kişiye yorulur. Bunlarla birlikte kötü niyetli bir yönetici eliyle zarar görmeye, kederden sıyrılamamaya, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına, parasal zorluğa delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri derler ki: Bu rüya ümitsizlikten sonra elde ettiği temiz kazanca, yardım alarak umduğu varlığa, sıkıntıyla kazandığı rahatlığa, zorlukla birlikte düşlediği hünere işarettir.

"Rüyada mezarlık taşı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada mezarlık taşı görmek
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün ortalama 3te 1ini, diğer bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada mezarlık taşı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.