Rüyada mezarlıkta besmele çekmek

Baykurt F.(44) - Fransa sordu : "İki gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada mezarlıkta besmele çekmek yorumlar mısınız? "

Rüyada mezarlıkta besmele çekmek, mutluluğa kavuşmaya, becerikli bir kişiye, faydalı işler yapacağına, beklentilerin hayata geçeceğine, yakında öğrenilecek mutlu edici haber almaya, memuriyette mevkiye çıkılacağına, maddi külfeti olan yabancıdan yakasını kurtarmaya, bonkör aile ferdine, sağlıklı bir ömre, alın teriyle kazanılan zenginliğe, dostlarıyla eğlenmeye işarettir. Ayrıca hoşnutsuz bir hale gelmeye, rahatının bozulacağına, kötülükten emin olmaya, değer düşmesine, ticaret nedeniyle huzursuzluğa işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında istediği şana, zorlukla birlikte hak edilen feraha, zorlanarak hayalini kurduğu beceriye, zorlukları aşarak kavuştuğu sevince işaret eder.

"Rüyada mezarlıkta besmele çekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada mezarlıkta besmele çekmek
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuçta rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sorunlara yol açabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada mezarlıkta besmele çekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.