Rüyada mili piyango bileti görmek

Muhammet V.(48) - İstanbul sordu : "Bir iki gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada mili piyango bileti görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada mili piyango bileti görmek, yüksek mertebeye gelineceğine, iyi bir başarıya, becerili bir kimseye, maddi zorluklardan uzak durmaya, karmaşadan uzak yaşayacağına, hoşgörülü genç yabancıya, maddi külfeti olan bir kimseden kurtulmaya, hayırlı işler gerçekleştireceğine, zahmetsiz kazanılan altına, refah dolu zamanlara, yağmura yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de sıkıntıya yaşantıya, kıymet düşmesine, huzurunun kaçacağına, maddi kayba, sıkıntıya düşmeye yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle dediler: Bu zahmetle birlikte hasret duyduğu haysiyete, zorlukları aşarak düşlediği ticari kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda istediği servete, ümitsizlikten sonra hak edilen mülke işaret eder.

"Rüyada mili piyango bileti görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada mili piyango bileti görmek
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da üstü kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada mili piyango bileti görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.